Tere tulemast Zillisauna!

Zillisaun on mõeldud tõsistele saunahuvilistele, kes tahavad ühendada ajaveetmiseks militaarse sisuga tehnika ja kuuma sauna. Zillisaunas on ühendatud nõukogude autotööstuse põhilised saavutused - töökindlus iga ilmaga ja vastupidavus. Zillisauna komplekti kuuluvad liikuv baarimasin ja saunahaagis.

Baarimasinaks on suure läbivusega maastikuveoauto-uunikum Zil‑157, mille furgoon mahutab kuni 15 inimest ning see on varustatud nii muusika kui ka elava tulega. Saunahaagiseks on militaarse veoauto Zil‑131 furgoon, mis on paigaldatud Zil tüüpi veoauto haagisele. Sauna mahub leilitama korraga kuni neli inimest ja ülejäänutele pakub head äraolemist eesruum.

Oma esimesed tuleristsed sai Zillisaun XXI vanaveokate kokkutulekul Järva-Jaanis 2011 aasta suvel. Oma vastupidavust talvistes oludes on Zillisaun tõestanud juba viimased kolm aastat Euroopa saunamaratonil Otepääl, mil meie mobiilset sauna on külastanud sajad saunalised. Igal suvel on olnud Zillisaun keskseks elemendiks meie sõpruskonna ringsõidul Zilliretk.

Zilliretk I - 2010 juuli: Otepää-Põlva-Võru-Ape(Läti)-Valga-Otepää

Zilliretk II - 2011 juuli: Otepää-Tartu-Mustvee-Jõgeva-Koeru-Mäo- Järva-Jaani -Tartu

Zilliretk III - 2012 august: Pärnu-Reiu rand-Rae järv-Tihemetsa

Zilliretk IV - 2013 juuli: Karksi-Nuia -Tõrva-Pikasilla-Helme

Zilliretk V - 2014 suvi: me teeme seda jälle!!!

Mis teeb Zillisauna eriliseks?

Zillisauna kasutamiseks ei ole tarvis muud kui piisavalt ruumi vaba veekogu ääres, kuhu saab kogu kaadervärgi püsti panna põhimõttel "täna siin - homme seal". Alati saab juurde kombineerida grillimise lõkketulel ning talvisel ajal ka jääaugu. Parima tulemuse saavutamiseks võiks seltskonna suuruseks jääda kuni 15 inimest.

Copyright © lumeabi24.ee